Close nav
close
Beyaz Eşya Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken 10 Şey

Beyaz Eşya Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken 10 Şey

Beyaz Eşya Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Faktör

Ev ve işyerlerinde günlük hayatın vazgeçilmez parçaları olan beyaz eşyaların seçiminde cihazın ne kadar enerji tükettiği, hacmi ve kapasitesi dikkat edilmesi gereken faktörlerin başında geliyor.


Beyaz eşya seçiminde püf noktalar neler?

İhtiyacınıza ve evinize en uygun olabilecek modelleri seçin.

Hacim, beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Öncelikle beyaz eşyanın yerleştirmek istediğiniz yere sığıp sığmayacağından emin olun.

Beyaz eşya seçerken, ürünün fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenin.

Teknik servis desteği olan markaları tercih edin.

Cihazın ne kadar enerji tükettiğini gösteren “enerji sınıfı” birimine göz atın. Bu birim A harfinden F harfine giden sıralama ile verimliliği gösterir. A grubu, bu sınıflar içinde en verimlisi olup aynı performansı minimum enerji harcayarak yerine getirir.

Herhangi bir elektrik kesintisinde sorun yaşamak istemiyorsanız, buzdolabınızı alırken öncelikle saklama süresine dikkat edin.

Gıdalarınızı kolaylıkla saklamak için rafları geniş ve kullanışlı buzdolaplarını tercih edin.

Bulaşık makinesi alırken, makinenin çok programlı olmasından ziyade ihtiyacınızı görecek programlara sahip olmasına dikkat edin.

Çamaşır makinesi alırken kısa süre ve ön yıkama programlarının olmasının yanı sıra ihtiyacınıza göre kg kapasitesi ve sıkma devri özelliklerini de göz önünde bulundurun.

Yorgan yastık gibi eşyaları yıkamak ya da kuru temizlemeye para vermek istemeyenler yüksek kapasiteli makineleri tercih etmelidir.

İhtiyacınız olan tüm beyaz eşya çeşitleri İkitelli Spotçular Çarşısı'nda!


Anahtar Kelimeler:Eşya10GerekenŞeyDikkatSeçimindeBeyazEtmeniz